Agenda

mei 2024

ma di wo do vr za zo
1
  • Groep F - Jeugdgroep (Thies & Nathalie)
  • Groep I - Instroomgroep jeugd (Hubert)
  • Groep D - Recreatief (Sam & Samantha)
  • Groep E - Recreatief (Tony)
2
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Groep B - MTB techniek (Cor-Jan)
3
4
5
6
7
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Toertocht
8
  • Groep F - Jeugdgroep (Thies & Nathalie)
  • Groep I - Instroomgroep jeugd (Hubert)
  • Groep D - Recreatief (Sam & Samantha)
  • Groep E - Recreatief (Tony)
9
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Groep B - MTB techniek (Cor-Jan)
10
11
12
13
14
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Toertocht
15
  • Groep F - Jeugdgroep (Thies & Nathalie)
  • Groep I - Instroomgroep jeugd (Hubert)
  • Groep D - Recreatief (Sam & Samantha)
  • Groep E - Recreatief (Tony)
16
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Groep B - MTB techniek (Cor-Jan)
17
18
19
20
21
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Toertocht
22
  • Groep F - Jeugdgroep (Thies & Nathalie)
  • Groep I - Instroomgroep jeugd (Hubert)
  • Groep D - Recreatief (Sam & Samantha)
  • Groep E - Recreatief (Tony)
23
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Groep B - MTB techniek (Cor-Jan)
24
25
26
27
28
  • Clinic Hubert
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Toertocht
29
  • Groep F - Jeugdgroep (Thies & Nathalie)
  • Groep I - Instroomgroep jeugd (Hubert)
  • Groep D - Recreatief (Sam & Samantha)
  • Groep E - Recreatief (Tony)
30
  • Groep C1 - Wedstrijd gericht (Hilco & Berry)
  • Groep C2 - Wedstrijd gericht (Lisanne, Dyonne & Jordy)
  • Groep B - MTB techniek (Cor-Jan)
31